Sponsornieuws

Sponsoren jeugd bedankt!

Dit seizoen zijn de jeugdteams in het nieuw gestoken. Daarvoor zijn we als verenigingen, sv Oostburg en vv IJzendijke,  de sponsors zeer dankbaar.  De sponsors waren uitgenodigd voor de derby IJzendijke – Oostburg en op ander moment dat ze hebben aangegeven zijn ze bedankt. Nogmaals dank aan Aers, Trendlook, MBL Linked, VAC Engineering, IJSCO, Regiobank Oostburg/IJzendijke, Hoveniers – en verhuurbedrijf Van Acker, Ararat onderhoudsbedrijf , Impens Installatie en onderhoud, Merrelaar Metaalbewerking, Nouvall Engineering Services, Verstraete Cleaning, Dierenkliniek IJzendijke, Assurantiekantoor Boidin & Vinke, Elopak, Keukenstudio Oostburg en Teamcenter Zeeland

Namens de leden en besturen nogmaals super dank en hierbij wat leuke foto’s.

Categorieën

Archief

- advertentie -