Activiteitennieuws

Pieten vonden ook dit jaar de weg naar het Velterspark weer

Afgelopen woensdag, 1 december, vonden de Pieten de weg weer naar ons sportcomplex het Velterspark. Het was dit jaar even puzzelen met de tijd en de plaats, maar gelukkig waren de Pieten creatief. Met de hulp van trainers en vrijwilligers was het een leuke ontmoeting tussen de Pieten en jongste pupillen.

disco

Geen actieve Pietentraining dit jaar, maar een Pietendisco. De kids hebben genoten en gingen allemaal met buikje vol (dank aan Jumbo Ingels Oostburg voor sponsoring van het strooigoed) en natuurlijk een cadeautje (dank Hussel voor de sponsorbijdrage en de super service) naar huis.

verhalen

De kids die helaas er niet bij konden zijn, hebben nog een bezoekje gehad van de Pieten en aan de verhalen te horen wat dit hartstikke goed ontvangen. We kijken alweer uit naar het volgende bezoekje van de Pieten volgend jaar. BEDANKT!

Categorieën

Archief

- advertentie -