Activiteitennieuws

Verkopers Grote Clubactie halen een schitterend bedrag op!

Als vereniging zijn we weer erg blij met de opbrengst van de Grote Clubactie van dit jaar. Trots zijn we op alle kopers en verkopers! Allemaal heel erg bedankt voor jullie inzet!

De opbrengst zal gebruikt worden voor de aanschaf van materiaal dat vervangen dient te worden. Tijdens het alternatieve kersttoernooi (conform de geldende  maatregelen) zullen de prijzen uitgereikt worden aan de verkopers van 50- loten of meer, per 20-loten een bal, de topverkoper een mooie cadeaubon gesponsord door Teamcenter Zeeland en het team dat de meeste loten verkocht heeft mag lekker gaan eten bij de Smaakmaker.  Super dank ook voor het beschikbaar stellen van deze prijzen.

Ger van de Voorde
Coördinator Grote Clubactie

Categorieën

Archief

- advertentie -