Activiteitennieuws Info

Schoolvoetbal op het Velterspark was een mooie dag.

Woensdag 20 september 2023 deden er 38 teams van de scholen van de gemeente Sluis mee tijdens het schoolvoetbaltoernooi. Het weer zat mee en het was een fantastische middag. Fantastisch dat de BSM (Bewegen Sport en Maatschappij) leerlingen van het Zwin College als scheidsrechter aanwezig waren. Daarnaast liepen er talrijke vrijwilligers  rond om te helpen met het klaarzetten van de velden, enkele uren in de kantine te helpen, ballen uit de sloot te halen etc. Dank jullie wel!  En natuurlijk zeker een dank je wel aan de organisatie die alle contacten met de scholen hebben onderhouden, schema’s gemaakt, voor bekers hebben gezorgd en nog veel meer.

Het was een geslaagde dag. De bekers bij de prijsuitreiking werden overhandigt aan de teams door wethouder Marian van Oostenbrugge.

Hierbij wat foto’s en op de facebook pagina van sv Oostburg nog meer foto’s in het album.

 

Categorieën

Archief

- advertentie -