Activiteitennieuws

Oostburg 1 – WVV ’67 1 | Pupil van de week: Valmir Aliu

Valmir beleefde een mooie Zondag vandaag bij S.V. Oostburg . Hij was immers de Pupil van de Week. Je mag dan de aftrap verrichten en op het doel van WVV ’67 afgaan om te scoren. En dat lukte Valmir feilloos.
Scoren is voor hem niet zo moeilijk, tenminste… zo lijkt het. Als spits van de JO9 heeft al zoveel doelpunten gemaakt dat ze niet meer te tellen zijn. Niet vreemd dat Lionel Messi en Barcelona voor hem de grote voorbeelden zijn. Vandaag zag hij 3 doelpunten: 2 voor Oostburg en 1 voor WVV ’67 (uit Woensdrecht). Zelf had hij 4-3 als prognose en ja…het winnende team had hij goed voorspeld. Na afloop ontving hij uit handen van de secretaris een mooi vaantje van S.V. Oostburg en een mooie bal alwaar alle spelers hun handtekening op hadden geplaatst.

Categorieën

Archief

- advertentie -